This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.
Razem zmienmy nasz swiat
Czasem warto sie zastanowic nad dobrem wszystkich i jednostki jednoczesnie
Znajdzmy mozliwosc porozumienia

Program partii

1.
Dążenie do równości i integracji w społeczeństwie. Wszyscy jesteśmy wobec siebie równi i powinniśmy się szanować. DPK chce więcej okazji do współpracy międzyludzkiej.
2.
Udoskonalenie i uproszczenie panujacych praw i zasad na terenie Królestwa. Nie łatwo połapać się zwykłemu obywatelowi w wielkim spisie praw Królestwa. DPK chce stworzenia "księgi praw podstawowych", jednocześnie ciągle pracując nad nowymi, które są konieczne do życia.
3.
Zwiększenie priorytetu misji dyplomatycznych. Czym jest państwo z samymi wrogami? Postawmy na dyplomację nawet z kulturami, które podczas naszej długiej historii w jakiś sposób zaszkodziły Królestwu.
4.
Zwiększenie regionalnej roli Obywatela. Społeczeństwo to obywatele. Obywatele ci wybierają oczywiście władze, które ich reprezentują, ale również powinni mieć więcej możliwości do działania w swoim regionie (czyli miejscu zamieszkania).
5.
Rozwój edukacji. Każdy chętny powinien mieć dostęp do edukacji. System edukacyjny należy rozszerzyć i pokładać w niego nadzieję na przyszłość.
6.
Większe zainteresowanie się społeczeństwem. Istnieje powszechna bezdomność, której kiedyś nie było. Należy tworzyć bezpłatne miejsca noclegowe, oraz częsciej interesować się szarymi obywatelami... nie tylko na tej płaszczyźnie.
7.
Pamiętanie o historii. Historia to dział, który podchodzi pod edukację, ale powinien być dla nas czymś więcej. DPK chce by została przynajmniej w części ukończona Wielka Księga Dreamlandu, głównie jeżeli chodzi o erę przedinternetową.
8.
Propagowanie zasad wolnego rynku i wolnej konkurencji. Wolny rynek rozumiany jako mechanizm alokacji zasobów może być regulatorem procesów ekonomicznych w skali całej gospodarki. Nasza partia opowiada się zarówno za wolnym rynkiem jak i wolną konkurencją.